FAQ WARSAWbyBOAT

Poniżej znajdziesz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Jeśli chcesz nas o coś dodatkowo zapytać to zapraszamy do kontaktu.

Codziennie można z WARSAWbyBOAT.pl popłynąć w rejs –> KUP BILET!

Cumujemy przy Barce Wisława tuż przy samej Syrence Warszawskiej – bulwar Grzymały Siedleckiego – metro Centrum Nauki Kopernik. To najlepsza lokalizacja na bulwarach. Jesteśmy TUTAJ.

TAK, w przypadku realizacji rejsu na wyłączność zaczynamy lub kończymy rejs tam gdzie Wam pasuje i gdzie można bezpiecznie podpłynąć – Bulwary, warszawskie plaże, Port Czerniakowski.

Najwygodniej i najszybciej bilety możesz kupić online –> KUP BILET!

Bilety kupić można też na miejscu, ale wcześniejsza rezerwacje daje gwarancję miejsca!

2 osoby, tyle wystarczą by ruszyć w rejs po Wiśle! Maksymalnie na pokład zabieramy 12 osób.

Rejs biletowany trwa 55 minut i pozwala zobaczyć i  odkryć Warszawę od wody. Sternik w trakcie rejsu opowiada o wiślanej części miasta.

Rejs na wyłączność trwa tyle ile ustalimy, a trasa jest dopasowana do Waszych potrzeb i pomysłów!

TAK, trasę rejsów na wyłączność  planujemy wspólnie z Wami i dopasujemy do Waszych potrzeb i pomysłów!

TAK, posiadamy kamizelki dla najmłodszych adeptów wiślanej przygody. Prosimy przy rezerwacji podać wiek najmłodszych uczestników. Do 2 lat dzieci płyną bezpłatnie – na jednostkach jest miejsce aby zabrać wózek.

Oczywiście. Wynajem jednostki na wyłączność daje możliwość dowolnego planowania przebiegu spotkania! Niejedno widzieliśmy, ale zawsze możesz nas zaskoczyć 🙂 Na taki rejs możemy dodatkowo zorganizować catering, obsługę barmańską lub DJ’a – masz pytania zapraszamy do kontaktu.

Galar Wiślany posiada dwa pokłady – zadaszony i odkryty. Pozwala to się schronić przed słońcem lub deszczem i daje gwarancję bezpiecznej rzecznej przygody niezależnie od pogody.

TAK. Na Galarze wiślanym jest stały prąd i uczestnicy rejsu mogą skorzystać z USB. Internet jest dostępny na całym stołecznym odcinku rzeki.

Dysponujemy różnymi jednostkami, a wśród nich jest galar wiślany, który posiada toaletę.

Do rejsów na wyłączność można zamówić catering – przygotowaliśmy dedykowane zestawy. Istnieje możliwość organizacji grilla na jednostce lub zejścia na wyspę na zaskakujący poczęstunek. Napisz do nas aby otrzymać szczegółową ofertę!

TAK, z myślą o Waszych wymaganiach przygotowaliśmy przenośny głośnik, z którym możecie się połączyć przez USB lub bluetooth.

Oczywiście! Rejsy na wyłączność są dają Wam pole działania! Nasz statek jest do Waszej dyspozycji!

Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Napisz do nas: info@warsawbyboat.pl