FAQ WARSAWbyBOAT

Poniżej znajdziesz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Jeśli chcesz nas o coś dodatkowo zapytać to zapraszamy do kontaktu.

Najwygodniej i najszybciej bilety możesz kupić online –> KUP BILET!

Bilety kupić można też na miejscu, ale wcześniejsza rezerwacje daje gwarancję miejsca!

Rejsy na wyłączność wymagają ustaleń więc napisz do nas, aby zaplanować rejs.

Cumujemy przy Barce Dworzec Wodny i Kalima. Tuż przy samej Syrence Warszawskiej  – bulwar Drzymały Siedleckiego – metro Centrum Nauki Kopernik. To najlepsza lokalizacja na bulwarach. Jesteśmy TUTAJ. Czasem samej łódki nie widać  z bulwarów bo stoimy za barką – przejście przez poziom „zero” barki.

TAK, w przypadku realizacji rejsu na wyłączność zaczynamy lub kończymy rejs tam gdzie Wam pasuje i gdzie można bezpiecznie podpłynąć – Bulwary, plaża Saska, Rusałka lub Port Czerniakowski.

2 osoby, tyle wystarczą by ruszyć w rejs po Wiśle! Maksymalnie na pokład zabieramy 100 osób, na różnych jednostkach.

TAK, można jednak bilety są uzależnione od dostępności miejsc. Rezerwując bilety wcześniej macie gwarancję miejsca.

Rejs biletowany trwa 55 minut i pozwala zobaczyć i odkryć Warszawę od wody. Sternik w trakcie rejsu opowiada o wiślanej części miasta.

Rejs na wyłączność trwa tyle ile ustalimy, aby spełnić oczekiwania Waszego spotkania, a trasa jest dopasowana do Waszych potrzeb i pomysłów!

TAK, zamawiając rejs na wyłączność możemy dowolnie ustalić trasę, miejsce startu i zakończenia oraz ewentualne przystanki. Masz pomysł na rejs? Napisz do nas!

TAK, trasę rejsów na wyłączność planujemy wspólnie z Wami i dopasujemy do Waszych potrzeb i pomysłów!

Załóż wygodne ubrania! Czuj się swobodnie!

TAK, posiadamy kamizelki dla najmłodszych adeptów wiślanej przygody. Prosimy przy rezerwacji podać wiek najmłodszych uczestników. W większości rejsów dzieci do 3 lat płyną za darmo, a do 12 lat mają 50% zniżki (zniżki nie dotyczą rejsów  na Zachód słońca i wieczornych). Na jednostce jest miejsce też na wózek lub rowery.

Oczywiście. Wynajem jednostki na wyłączność daje możliwość dowolnego planowania przebiegu spotkania! Niejedno widzieliśmy, ale zawsze możesz nas zaskoczyć? Na taki rejs możemy dodatkowo zorganizować catering, obsługę barmańską lub DJ’a – masz pytania zapraszamy do kontaktu.

TAK, z myślą o Waszych wymaganiach przygotowaliśmy przenośny głośnik, z którym możecie się połączyć przez USB lub bluetooth.

Nasz statek galar posiada dwa pokłady – zadaszony i odkryty. Pozwala to się schronić przed słońcem lub deszczem i daje gwarancję bezpiecznej rzecznej przygody niezależnie od pogody.

TAK. Codziennie pływamy po Wiśle i po wytyczonym szlaku wodnym, który mimo rekordowo niskich stanów wody  jest żeglowny. Nasi doświadczeni sternicy bezpiecznie przeprowadzą rejs.

Dysponujemy różnymi jednostkami, a wśród nich jest galar wiślany, który posiada toaletę.

TAK. Na Galarze jest stały prąd i uczestnicy rejsu mogą skorzystać z USB, internet jest dostępny na całym stołecznym odcinku rzeki.

To wyjątkowa okazja do zobaczenie Warszawy o Zachodzie Słońca. Na te rejsy każdy dostanie powitalny kieliszek prosecco. Godzina rejsu jest uzależniona od godziny zachodu słońca. KUP BILET TUTAJ.

Od lata 2023 jest to możliwe! Od wiosny po zachodzie słońca uruchomiliśmy biletowane rejsy wieczorne. KUP BILET TUTAJ.

Rejs na wyłączność możemy zrealizować o dowolnej porze dnia lub nocy.

Oczywiście! Rejsy na wyłączność są dają Wam pole działania! Nasz statek jest do Waszej dyspozycji!

TAK, chętnie popłyniemy jeszcze dalej! Zalew Zegrzyński, Toruń, Gdańsk, Modlin! Wszystkie miasta wzdłuż Wisły chętnie z Wami odwiedzimy!

Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Napisz do nas: info@warsawbyboat.pl