FAQ WARSAWbyBOAT.pl

Poniżej znajdziesz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Jeśli chcesz nas o coś dodatkowo zapytać to zapraszamy do kontaktu.

Codziennie można z WARSAWbyBOAT.pl popłynąć w rejs. Cumujemy przy Barce Wisława tuż przy samej Syrence Warszawskiej – bulwar Grzymały Siedleckiego – metro Centrum Nauki Kopernik. To najlepsza lokalizacja na bulwarach. Jesteśmy TUTAJ

Najwygodniej i najszybciej bilety możesz kupić na tej stronie online. Bilety kupić można też na miejscu, ale wcześniejsza rezerwacje daje gwarancję miejsca!

2 osoby, tyle wystarczą by ruszyć w rejs po Wiśle! Maksymalnie na pokład zabieramy 12 osób.

TAK, można jednak bilety są uzależnione od dostępności miejsc. Rezerwując bilety wcześniej macie gwarancję miejsca.

To wyjątkowa okazja do zobaczenie Warszawy o Zachodzie Słońca. Na te rejsy każdy dostanie powitalny kieliszek prosecco.

Rejs biletowany trwa 55 minut i pozwala zobaczyć centrum Warszawy od wody. Sternik w trackie rejsu opowiada o wiślanej części miasta.

TAK, zamawiając rejs na wyłączność możemy dowolnie ustalić trasę, miejsce startu i zakończenia oraz ewentualne przystanki. Masz pomysł na rejs? Napisz do nas!

TAK, trasę rejsów na wyłączność  planujemy wspólnie z Wami i dopasujemy do Waszych potrzeb i pomysłów!

TAK, posiadamy kamizelki dla najmłodszych adeptów wiślanej przygody. Prosimy przy rezerwacji podać wiek najmłodszych uczestników. Do 5 lat dzieci płyną bezpłatnie – na jednostkach jest miejsce aby zabrać wózek.

Oczywiście. Wynajem jednostki na wyłączność daje możliwość dowolnego planowania przebiegu spotkania! Niejedno widzieliśmy, ale zawsze możesz nas zaskoczyć?

Nasz statek galar posiada dwa pokłady – zadaszony i odkryty. Pozwala to się schronić przed słońcem lub deszczem i daje gwarancję bezpiecznej rzecznej przygody niezależnie od pogody.

TAK. Codziennie pływamy po Wiśle i po wytyczonym szlaku wodnym, który mimo rekordowo niskich stanów wody jest żeglowny. Nasi doświadczeni sternicy bezpiecznie przeprowadzą rejs.

TAK. Na Galarze jest stały prąd i uczestnicy rejsu mogą skorzystać z USB, internet jest dostępny na całym stołecznym odcinku rzeki.

Dysponujemy różnymi jednostkami, a wśród nich statek galar, który posiada toaletę.

Załóż wygodne ubrania u buty! Czuj się swobodnie!

Do rejsów na wyłączność można zamówić catering – przygotowaliśmy dedykowane zestawy. Istnieje możliwość organizacji grilla na jednostce. Przygotowaliśmy dedykowane zestawy.

Można oczywiście zabrać swoją „wałówkę” 😉

TAK, z myślą o Waszych wymaganiach przygotowaliśmy przenośny głośnik, z którym możecie się połączyć przez USB lub bluetooth.

Niestety do brzegu musimy spłynąć do godziny po zachodzie słońca. Ale będąc zacumowanym możemy dalej kontynuować spotkanie na Wiśle!

Oczywiście! Rejsy na wyłączność są dają Wam pole działania! Nasz statek jest do Waszej dyspozycji!

TAK, chętnie popłyniemy jeszcze dalej! Zalew Zegrzyński, Toruń, Gdańsk, Modlin! Wszystkie miasta wzdłuż Wisły chętnie z Wami odwiedzimy!

Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Napisz do nas: info@warsawbyboat.pl